Demi Lovato'nun "Heart Attack Klibi Yayınlandı!

2013-04-10 22:13:00
Demi Lovatonun Heart Attack Klibi Yayınlandı! |  görsel 1

 

Demi Lovato'nun 4. stüdyo albümünün müjdeleyicisi "Heart Attack" şarkısının klibi yayınladı!  SözleriMitch Allan, Jason Evigan, Sean Douglas ve Nikki Williams'a ait olan şarkı, Demi Lovato'nun Mayıs ayında çıkaracağı DEMI isimli 4. stüdyo albümünde yer alacak. 
 
Lovato gelecek ay çıkacak olan yeni albümü hakkında :
"Bu albüm ile inanılmaz derecede gurur duyuyorum. Şimdiye kadarki yaptığım işlerden en iyisi! Çeşitli sesler deneyerek şarkılar yazdım ve kalbimi döktüm. Şarkılarımı duymaları için sabırsızlanıyorum" demişti.
Hear Attack şarkısı ile  birlikte Billboard Hot 100 listesine 13 kez yüksek başarı elde eden 20 yaşındaki genç şarkıcı, yeni şarkısı ile  itunes'da yayınlandığı ilk hafta 2013 yılının en çok satan ikinci teklisi oldu. (Ariana Grande'in yaklaşık olarak 1 ay sonra Mac Miller işbirliği "The Way" şarkısını yayınlayanana kadar. Çünkü şarkı yayınlandıktan 7 saat sonra itunes'da 1. sıraya oturdu)
 
* Ariana'nın "The Way" şarkısı açılış haftasında 219,000 satış rakamı elde ederek Billboard Hot 100 listesine 10. sıradan giriş yaptı. Demi'nin Heart Attack şarkısı ise açılış haftasında 215,000 satış elde ederek Billboard Pop Songs chart listesine 35 sıradan giriş yapmıştı. Heart Attack şarkısı şuanda Billboard Hot 100 listesinde 17. sırada yer alıyor. 
 
Demi Lovato'nun Nisan ve Mayıs Ayı Televizyon Takvimi ise şöyle:
10 Nisan Çarşamba günü - Good Morning America
11 Nisan Perşembe günü - Kelly & Michael
13 Mayıs Pazartesi günü - The Ellen DeGeneres Show
 
kaynak: http://www.teenmgzn.com/

0
0
0
Yorum Yaz