Demi Lovato Yeni Albümüne "DEMI" İsmini Verdi!

2013-04-02 17:37:00
Demi Lovato Yeni Albümüne DEMI İsmini Verdi! |  görsel 1

 

Demi Lovato, 14 Mayıs'da satışa çıkacak olan "DEMI" adını verdiği dördüncü stüdyo albümü hakkında MTV'ye ile röprotaj gerçekleştirdi.  Yayınladığı videoda "Bu albüm, bu benim! Benim hikayem!"diyen 20 yaşındaki şarkıcı,
"Albümde sadece şuan ki hayatım hakkında şeyler yok, faydalanılacak şarkılar da var. Skyscraper'ın faydalanılacak şarkılardan biri olduğunu düşünüyorum. Diğerlerinin benim konuşmadığım bazı konular hakkında konuştuklarını hissediyorum. Müziğim sayesinde tedavi amaçlı bazı şeyleri bırakmaya devam ediyorum ve bunu yapabilme şansım olduğu için çok minnettarım. Olağanüstü yapımcılar ile birlikte çalıştım. İsmini bilmediğim çok kişi var ve biri ile işbirliği yaptım. Bunu söylememin bir sakıncası var mı bilmiyorum ama uyuşturucu olacak."
Yeni albümünde İngiliz şarkıcı Cher Lloyd "Really Don’t Care" isimli şarkısında işbirliği yapan Demi Lovato, Mayıs ayında çıkacak alan yeni albümü için 13 şarkı hazırladı. Albümde yer alacak olan şarkıların  isimleri ise şöyle :
1. Heart Attack
2. Made in the USA
3. Without the Love
4. Neon Lights
5. Two Pieces
6. Nightingale
7. In Case
8. Really Don’t Care (feat. Cher Lloyd)
9. Fire Starter
10. Something That We’re Not
11. Never Been Hurt
12. Shouldn’t Come Back
13. Warrior
Demi Lovato'nun "DEMI" ismini verdiği albümün çıkış parçası olan "Heart Attack" ın klibi 9 Nisan'da yayınlanması bekleniyor! 
 
Lovatic'ler Demi' nin albümü için heyecanlı mısınız?
 
    
 
 
 
 
kaynak:http://www.teenmgzn.com/

0
0
0
Yorum Yaz